Rejestracja

OPŁATA KONFERENCYJNA

1250,00 zł

cena brutto, cena nie obejmuje noclegów

Wykłady merytoryczne

Trzy dni wykładów merytorycznych cenionych specjalistów z Polski i Niemiec z zakresu gospodarki cyrkularnej, mikro i nano elektroniki, ochrony zdrowia i żywności oraz technologii w bezpieczeństwie publicznym.

Networking i uroczyste kolacje

Networking i osobiste spotkania z naukowcami oraz przedstawicielami władz centralnych i regionalnych. Zdrowe śniadania, pożywne obiady, aromatyczne przerwy kawowe, a wieczorami uroczyste kolacje z atrakcjami.

Imprezy towarzyszące

Zanurz się w atmosferę magicznego Kościoła Pokoju w Świdnicy, posłuchaj koncertu na zabytkowych Organach Wielkich, poznaj historię Pałacu w Krzyżowej podczas wycieczki z przewodnikiem, posłuchaj koncertu najsłynniejszych wiedeńskich kompozytorów we wnętrzach pałacowych i zaskocz się podczas spektaklu teatru ognia na dziedzińcu. Wszystkie atrakcje są wliczone w cenę biletu.

Rejestracja trwa tylko do 21 czerwca!

Informacje praktyczne

OPŁATA KONFERENCYJNA

Wszystkie bilety obejmują materiały konferencyjne, catering, śniadania, obiady, kolacje, transfer do Kościoła Pokoju oraz wydarzenia. Opłata nie obejmuje zakwaterowania.

Opłata za udział w konferencji: 1250,00 PLN (brutto)

WARUNKI PŁATNOŚCI

Płatność jest możliwa tylko przelewem bankowym po rejestracji. W trakcie konferencji nie będą przyjmowane żadne płatności.
W przypadku rezygnacji, opłata rejestracyjna zostanie zwrócona z potrąceniem 250,00 zł, jeśli rezygnacja zostanie złożona do 31 maja 2023 roku (data wpływu e-maila). Rezygnacja po tym terminie nie będzie możliwa.

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO DO WPŁAT

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy dokonać opłaty konferencyjnej na poniższe konto bankowe.

Numer rachunku: 37 1090 2402 0000 0006 1000 0434

Bank: Santander Bank Polska S.A

Odbiorca: Politechnika Wrocławska, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław

Tytuł płatności: Bridge Conference, imię i nazwisko uczestnika, instytucja

FAKTURA

Kiedy wpłata zostanie potwierdzona, zostanie wystawiona faktura i wysłana na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

ZAKWATEROWANIE

Pałac Krzyżowa oferuje specjalne warunki zakwaterowania dla uczestników. Prosimy o kontakt z recepcją.
+48 74 85 00 200 – Recepcja
sekretariat@krzyzowa.org.pl
www.krzyzowa.org.pl

Zachęcamy również do rezerwacji noclegów w Świdnicy, oddalonej o 15 minut drogi samochodem lub taksówką od Pałacu w Krzyżowej – WYSZUKIWARKA OBIEKTÓW

JĘZYK KONFERENCJI

Konferencja będzie prowadzona w języku POLSKIM i NIEMIECKIM, z tłumaczeniem symultanicznym.